Hatosztályos képzésre jelentkezés

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

A hatosztályos gimnáziumba történő egyéni jelentkezés menete és formája megváltozott. 2018-tól csak elektronikus rendszerben előállított jelentkezési lapot fogadhatnak el a középiskolák és a Felvételi Központok. Ennek előállítására 2018. január 20. után nyitnak meg egy elektronikus felületet a szülők részére az oktatas.hu oldalán. Ezt a linket kirakjuk majd honlapunkra és facebook oldalunkra. A jelentkezés és az oldal kezelésének megkönnyítésére január 20. után hívunk össze egy újabb szülői értekezletet, ahová szeretettel várunk majd minden érdeklődőt. A pontos dátumot a Szuperinfóban és az elektronikus felületeinken terjesztjük.
Addig is bátran forduljanak kérdéseikkel, problémáikkal hozzánk a 66/371-151-es telefonszámon vagy a iskola@pag.sulinet.hu email címen.